Home » Multigaráže

Multigaráž – volně stojící víceúrovňový samoobslužný systém parkování

Nedostatek místa pro parkování na nově zakoupeném pozemku je obtěžujícím omezením pro mnoho lidí. Takové situace budou ale brzy minulostí. Multigaráže nabízí nezávislou samoobslužnou možnost zaparkovat Váš automobil.

Brzy můžete u Vašich domů, kanceláří, hotelů, letišť a jiných veřejných prostor a budov bez problémů zaparkovat své vozidlo. Multigaráž je technologie, která to umožňuje, jen si ji pořídit. Její předností je velmi malá potřebná plocha na počet zaparkovaných automobilů. V dosavadním prostoru dvou parkovacích míst je možné zaparkovat 8 až 12 osobních vozidel a až 10 automobilů SUV a dodávek.

Multigaráž je ideálním řešením v městských centrech, u administrativních budov nebo na sídlištích, kde je každé parkovací místo nesmírně cenné. Celá struktura je založena na motoru pohánějícím hydraulickou platformu. Parkovací stojan je vyroben z ohnivzdorných ocelových a skleněných materiálů . V případě, že zrovna pracuje, má zapnutá čidla bezpečnostní zóny. Také má schválenou strukturu kompatibilní s bezpečnostními standardy. Platba za parkování může být provedena prostřednictvím kreditní karty, osobního čísla PIN, po zaplacení hotovosti na parkovišti nebo pomocí dálkového ovladače. Jedná se o velmi zajímavé a estetické řešení parkování.

Multigarážový parkovací systém kombinuje komfort a bezpečnost. Použití multigaráží znamená pro uživatele snížené náklady na údržbu a provoz takového zařízení na absolutní minimum. Stroj pracuje zcela automaticky.

V případě zájmu o naše služby v oblasti parkovacích systémů nás kontaktujte – ozveme se Vám zpět!

Ukázka funkce patrové multigaráže