Home » Likvidace šrotu

Likvidace šrotu – zbavte se rychle a komplexně odpadu

svoz šrotuUž Vás nadále nebaví neustálý nedostatek místa ve Vašich firemních nebo soukromých prostorách? Šrot je na dnešním trhu důležitou komoditou. Již se nepovažuje za odpad, naopak se využívá v ocelárnách, slévárnách, hliníkárnách a přetavovacích pecích jako surovina pro výrobu kovů. Ovšem aby sloužil tomuto účelu, musí se nejprve dostat do sběrného dvora a dále k dalšímu zpracování. Než k tomu dojde, šrot akorát zabírá místo na Vašem dvoře či pozemku, a stává se tak obtěžujícím nepořádkem, který může mít postupem času i nepříznivé dopady na životní prostředí a lidské zdraví.

Může se jednat o autobaterie, kabely, elektromotory, transformátory, autovraky, koleje, zbytky lešení, starých mostů, skleníků či stožárů, zkrátka vše, co již pro Vás není potřebné. Zbavit se materiálu, který pro Vás splnil svou úlohu, může být vzhledem k jeho váze a nesnadné manipulaci s ním velmi časově i finančně náročné.

Zde je na místě kontaktovat odborníka, který má s demontáží, odvozem, likvidací a výkupem šrotu bohaté zkušenosti a ušetří Vás zbytečných starostí s hledáním nejlepší výkupní ceny, se zajišťováním odvozu do sběrných dvorů a celkovou manipulací se šrotem. Naše firma se pohybuje v této problematice již dlouhou dobu. Disponujeme veškerou potřebnou technikou, včetně speciálních kontejnerů, a nabízíme komplexní řešení pro likvidaci šrotu.

Zajímají Vás výkupní ceny, způsoby a doba odvozu a další podrobnosti?

Neváhejte vyplnit kontaktní formulář, my Vám zavoláme zpět a zařídíme vše potřebné. Slibujeme Vám férové jednání a spolehlivou spolupráci.

Sídlíme ve Frýdku-Místku, ale zdaleka se nezaměřujeme pouze na oblast Slezska a Moravy. Svezeme Váš odpad ze všech koutů republiky, dokonce i ze zahraničí. Za Váš materiál zaplatíme ihned!