Home » Likvidace strojů

Likvidace strojů – rychle a komplexně

Váš firemní nebo soukromý pozemek je doslova zavalen nepoužívanými kovovými konstrukcemi či zastavěn stroji, které již nejsou funkční a pouze Vám zabírají důležité metry prostoru? Úspěšně jste dokončili stavební projekt a na staveništi Vám zbylo množství kovových lešení, které už nevyužijete? Nebo vlastníte zastaralé výrobní linky, staré jeřáby a další stroje, pro které nemáte další využití, a rádi byste se jich zbavili?

Naše firma nabízí komplexní řešení likvidace strojů od A do Z. Zajistíme demontáž a demolici technologických zařízení, staveb, konstrukcí, strojů a dalších objektů. Disponujeme veškerou potřebnou technikou a na místo Vám přistavíme speciální kontejnery. Ať se jedná o jeřáby, výrobní linky, parovodní rozvody, koleje, vagóny, nádrže, naše firma zajistí kompletní likvidaci od odvozu až po výkup Vašeho materiálu.

Sídlíme ve Frýdku-Místku, nicméně jsme maximálně flexibilní a pro Vaše kovové materiály bez problémů zajedeme také do Čech, ale dokonce i do zahraničí. S demontáží, odvozem, likvidací a výkupem šrotu, kovů i strojů máme bohaté zkušenosti a rádi Vás ušetříme zbytečných starostí s hledáním nejlepší výkupní ceny, se zajišťováním odvozu do sběrných dvorů a celkovou manipulací s kovovými konstrukcemi. Pohybujeme se v této problematice již dlouhou dobu, během níž jsme získali databázi mnoha spotřebitelů, pro které zprostředkováváme nákup kovových materiálů. Za Váš materiál zaplatíme ihned!

Zajímá Vás, za jakou dobu jsme schopni Vás nežádoucích zařízení a konstrukcí zbavit? Kdy k Vám přijedeme a jak dlouho bude demontáž a odvoz trvat? O těchto i dalších věcech Vás budeme rádi informovat. Neváhejte vyplnit kontaktní formulář – ozveme se Vám zpět! Těšíme se na spolupráci. Můžete se spolehnout na férové jednání a rychlou komunikaci.