Home » Likvidace kovů

Likvidace kovů – rychle a komplexně

Rozhodla se Vaše společnost zúžit oblast činnosti pouze na neželezné kovy a na skladě Vám nyní leží tuny ocele a slitiny, které již nemají žádné využití? Nebo se naopak chcete specializovat na kovy železné, a tak Vám zabírají firemní prostory měděné tyče, mosazné plechy, bronzové desky a další materiály, které musíte skladovat? Či jste od kovovýroby úplně upustili, potřebujete se věnovat novému projektu a nemůžete ztrácet drahocenný čas řešením, co dělat se zbylým kovovým materiálem? Příčiny těchto problémů mohou být různorodé, ale řešení je jediné – co nejrychleji a bez problémů zajistit likvidaci či výkup Vašich kovových materiálů.

Pokud nemáte čas shánět zájemce o koupi, nechcete platit za odvoz, nemáte ani možnost odvést materiál do sběrných dvorů a rádi byste si ušetřili starosti s hledáním nejvýhodnější ceny výkupu, jsme Vám plně k dispozici. Nabízíme kvalitní a rychlé služby maximálně přizpůsobené Vašim požadavkům. Můžete si u nás být jisti férovým jednáním a rychlou komunikací.

Vykoupíme Vaše skladové zásoby železného i barevného kovu, a to za nadstandardní ceny. Odvezeme materiál zcela bez poplatků ze všech míst v České republice i ze zahraničí. Postaráme se o likvidaci kovů, které již nepotřebujete, a ušetříme Vás tak starostí s tím spojených. Můžeme Vám také jednoduše zprostředkovat prodej kovů dál, disponujeme totiž vlastní databází mnoha spotřebitelů, kterou jsme získali během dlouholetého působení v tomto oboru. Za Váš kovový materiál zaplatíme ihned!

Měli byste zájem o naše služby v oblasti likvidace a výkupu kovů? Zajímají Vás konkrétní ceny a možnosti objednávky? Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře – ozveme se Vám zpět!

Zajišťujeme výkup/likvidaci tyčí, desek, plechů a dalších produktů z těchto materiálů (především ve větším množství):

  • ocel
  • litina
  • měď
  • bronz
  • slitiny hliníku
  • mosaz